BOTOKS, KWAS HIALURONOWY

Delikatna skóra na twarzy z upływem lat traci swoją elastyczność i zaczynają się na niej pojawiać zmarszczki. Dziś z łatwością możemy pozbyć się zmarszczek i bruzd. Nowoczesna kosmetologia przywraca młody wygląd. Kwas hialuronowy i botoks to jedne z sekretów dzisiejszego piękna, sprężystości i gładkości skóry. Doskonale nawilżają skórę, nadając naturalny wygląd.

Wypelnianie zmarszczek i bruzdWypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym wygładza skórę uzupełniając ubytki w tkance. Taki zabieg sprawia, że skóra uzyskuje jędrność odzyskując młody i wypoczęty wygląd (czytaj dalej….)

 

BotoksUsuwanie zmarszczek mimicznych wprowadzenie botoksu pod skórę blokuje impulsy nerwowe, umożliwiając rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Wszystkie inne funkcje skóry, takie jak wrażliwość skóry na dotyk, koloryt unerwienie, nie ulegają zmianie (czytaj dalej…)

 

Powiększanie i modelowanie ust polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w czerwień wargową powiększając w ten sposób objętość ust. W zależności od oczekiwanych efektów wprowadzane są dwie lub jedna ampułka. Po zabiegu usta stają się młodsze, jędrniejsze oraz nadają niezwykłej kobiecości (czytaj dalej….)