Powiększanie ust – kwas hialuronowy

Powiekszanie ust - WrocławPowiększanie i modelowanie ust polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w czerwień wargową powiększając w ten sposób objętość ust. W zależności od oczekiwanych efektów wprowadzane są dwie lub jedna ampułka. Po zabiegu usta stają się młodsze, jędrniejsze oraz nadają niezwykłej kobiecości. W wielu przypadkach powodują zniknięcie drobnych zmarszczek wokół ust zapewniając długotrwały efekt od 12 miesięcy lub nawet do 3 lat. Ponadto usta wypełnione kwasem hialuronowym są stymulowane do poprawy ich nawilżenia i elastyczności.

Wskazania:

  • wąskie wargi
  • asymetria ust
  • drobne zmarszczki wokół ust
  • często przesuszone usta
  • odwodnione, cienkie usta które utraciły swoja jędrność

Przebieg zabiegu:

Zabieg odbywa się w znieczuleniu stomatologicznym i trwa bardzo krótko. Efekt uzyskany po zabiegu zależy w dużej mierze od oczekiwań pacjentki. Dlatego każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją w celu ścisłego sprecyzowania pożądanych efektów przez pacjentkę oraz sugerowanych przez kosmetyczkę rozwiązań.

Źle wykonany zabieg może być przykry a efekt nieestetyczny. Nie zawsze usta po wypełnieniu muszą wyglądać jak „kaczy dziubek”. Naszym klientkom możemy zaoferować duże doświadczenie w powiększaniu i modelowaniu ust, zagwarantować pełną satysfakcję oraz zadowolenie. Naszym celem jest piękny, naturalny kształt i rozmiar ust, dlatego często proponujemy podzielenie zabiegu na 2 etapy, tak aby nawet bliscy nie zauważyli gwałtownej różnicy.

Doskonałym zabiegiem uzupełniającym jest wykonanie makijażu permanentnego ust.

Po zabiegu:

Ponieważ usta są bardzo wrażliwe i mocno ukrwione, natychmiast po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie oraz obrzęk, który jednak szybko ustępuje. Dzięki zabiegowi można nie tylko przywrócić ustom optymalny poziom nawilżenia, ale również zwiększyć ich objętość, podkreślić kontur i wypełnić drobne zmarszczki wokół ust. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy, a uzyskany rezultat bardzo naturalny.

Jak się przygotować do zabiegu

Przed zabiegiem nie należy palić przez około 4 godziny.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • Opryszczka czynna
  • Leki sterydowe
  • Ciąża

powiekszanie ust wrocław