MAKIJAŻ PERMANENTNY Long-Time-Liner

Oferujemy najnowszy rodzaj makijażu Conture Make-up firmy Long-Time-Liner. Makijaż permanentny jest metodą nr 1 na świecie do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu.

BRWI – Symetria i charakter

makijaz permanentny brwiKształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża nastrój i może nawet sprawić, że można wyglądać młodziej. Nierówne, przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania brwi można idealnie odtworzyć, lub nadać nowy kształt przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i symetrii całej twarzy.

OCZY – wyrazistość i głębia

makijaż permanentny oczyNareszcie kreska nie rozciera się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Makijaż permanentny oczu sprawia, że rzęsy wydają się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Kreska górna optycznie pogrubia rzęsy oraz nadaje kształt natomiast dzięki dolnej kreseczce możemy uzyskać delikatne zacienienie oraz powiększenie oka.

USTA – idealny kształt i kolor

makijaż permanentny ustaIdealnie ukształtowane usta oraz perfekcyjnie dobrany kolor to obok naturalności i kobiecości nasza główna zasada. Makijaż ust nadaje świeżości oraz pewności siebie. Kształt ust dobierany jest na postawie życzeń klientki oraz naszej sugestii kierując się kryteriami naturalności oraz kobiecości. Można wykonać makijaż ust na trzy sposoby.

 • Pierwszy to wypełnienie ust kolorem – namalowanie konturu oraz zamalowanie tym samym kolorem ust co sprawia wrażenie że są one pomalowane szminką.
 • Drugi to kontur z zacienieniem – namalowanie konturu z delikatnym zacieniowaniem przy konturze.
 • Trzeci to kontur – namalowanie samego konturu ust.

Decydując się na makijaż permanentny ważne jest aby oddać się w ręce osoby doświadczonej, najlepiej ze zdolnościami manualnymi, kogoś kto oprócz sugestii samej klientki zaproponuje najlepszy, pasujący do koloru skóry i włosów kształt i kolor. Nasz salon posiada potwierdzenie swojej wysokiej renomy otrzymując międzynarodowy certyfikat jakości Elit Linergist. Zespół linergistek jest prowadzony przez Mistrzynie Polski i Europy z 2012 r.

Makijaż permanentny to bardzo ważna decyzja, ponieważ źle wykonany może być nasza zmorą przez kolejnych kilka lat. Wykonujemy również poprawy niezadawalających makijaży wykonanych w innych salonach. Cenę oraz ilość spotkań ustala się na bezpłatnej konsultacji.

Wskazania do zabiegów:

 • Masz dość robienia henny,
 • Masz dość poprawiania makijażu,
 • Chcesz wyglądać atrakcyjnie każdego dnia i o każdej porze,
 • Rano wyglądasz blado i mało wyraziście,
 • Zależy ci na subtelnym makijażu na basenie lub urlopie,
 • Uprawiasz sporty wodne,
 • Rano brakuje ci czasu na wykonanie makijażu,
 • Masz problemy ze wzrokiem,
 • Planujesz dłuższy pobyt w szpitalu,
 • Masz rzadkie rzęsy i brwi lub brakuje wszystkich.

Cierpisz z powodu niedoskonałości urody w postaci nierównych konturów, brak symetrii, potrzebę retuszu blizn przebarwień i tatuaży.

Conture Make up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury stąd bardzo ważne jest dobranie barwników, w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i utrzymują się tam w sposób widoczny do około 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciaża,
 • Infekcja,
 • Cukrzyca,
 • Łuszczyca,
 • Opryszczka czynna,
 • Leki sterydowe.

Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest na urządzeniach i preparatach wyłącznie marki Long Time Liner. Podczas zabiegu może dojść do podrażniania, zaczerwienianie lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy pokazać się w pracy.

Po zabiegu:

Około 2 dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami, oferowanymi prze osobę wykonującą zabieg – linergistkę. Należy również stosować maść którą ona przekaże.

W 4 do 5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Około 2 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić bezpłatną korektę makijażu, mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Efekt końcowy wykonanego makijażu jest bardzo naturalny, a pewna ręka doświadczonej linergistki gwarantuje subtelny oraz pasujący do twarzy i charakteru kształt i barwę.

Zobacz jak zmienia makijaż permanentny wykonany przez doświadczoną linergistkę:

Makijaz permanentny Wrocław

Więcej informacji znajdziesz
na Naszej stronie
www.MakijazPermanentnyWroclaw.pl