MEZOTERAPIA

Mezoterapia WroclawMezoterapia to metoda stosowana do regeneracji oraz poprawy wyglądu skóry. Mezoterapia powoduje efekt napięcia, wygładzenia, nawilżenia i zagęszczenia skóry, spłycenia zmarszczek oraz poprawa kolorytu. Głównie wykorzystywana w celu odmłodzenia i kondycjonowania oraz rewitalizacji skóry.

Przeciwwskazania do mezoterapii:

  • alergia
  • ciąża, okres karmienia piersią
  • cukrzyca (niewyrównana)
  • stany zapalne na skórze, opryszczka
  • choroba nowotworowa
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Nasz gabinet oferuje:

Mezoterapia igłowa Roll on – Mezoterapia igłowa Roll on polega na mikronakłuwaniach, za pomocą rolki na której umieszczone są odpowiedniej długości igiełki W zależności od podawanych produktów podczas zabiegu możemy osiągnąć doskonałe efekty napięcia, nawilżenia i zagęszczenia skóry, spłycenia zmarszczek, zmniejszenia rozszerzonych porów skóry(czytaj dalej…)

Mezoterapia igłowa Mezo gun – Mezoterapię igłowa rewitalizacja Mezo gun – metoda dzięki której składniki zawarte w preparatach są dostarczane w sposób bezpośredni za pomocą pistoletu, który aplikuje w bardzo precyzyjny sposób na odpowiedniej głębokości. Zabieg stymuluje regenerację i zapewnia optymalne nawilżenie. Już po trzech zabiegach obserwujemy widoczną poprawę kolorytu oraz elastyczności skóry. (czytaj dalej…)

DermapenDermaPen to absolutna nowość w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetycznych, która pomaga powstrzymać procesy starzenia, a także redukować zmarszczki, blizny i rozstępy. (czytaj dalej…)


Mezoterapia beziglowaMezoterapię bezigłową czyli ultradźwiękową – zabieg przeprowadzany jest za pomocą ultradźwięków E-cera. Stworzony specjalnie dla osób z nadwrażliwością na ból. Zupełnie bezbolesny, komfortowy, a zarazem bardzo skuteczny. (czytaj dalej…)