Mezoterapia bezigłowa (ultradźwięki e-care)

Mezoterapia beziglowaZabieg przeprowadzany jest za pomocą ultradźwięków E-cera. Stworzony specjalnie dla osób z nadwrażliwością na ból. Zupełnie bezbolesny, komfortowy, a zarazem bardzo skuteczny.

Używany do zabiegu koktajl NCTF pozwala skrajnie zaspokoić wszystkie potrzeby każdej skóry. Zawarty w nim niestabilizowany kwas hialuronowy odpowiada za optymalne nawilżenie skóry natomiast pozostały materiał komórkowy w postaci witamin, aminokwasów, soli mineralnych, kwasów nukleinowych i koenzymów wpływają na samo regenerację, gęstość skóry oraz jędrność i elastyczność.

Regeneracja skóry – E-CARE

Zabieg jest przeznaczony dla osób które w krótkim czasie chcą uzyskać maksymalną regenerację skóry, optymalne nawilżenie, lifting, oraz mezoterapię, a to wszystko za pomocą jednego urządzenia. Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt i jest doskonałym rozwiązaniem dla osób które rzadko korzystają z usług gabinetów kosmetycznych i żyją według zasady: RAZ, A PORZĄDNIE…

mezoterapia beziglowaE- CARE to likwidacja zmarszczek wokół oczu, wygładzenie zmarszczek mimicznych twarzy i szyi. Ultradźwięki wspomagają likwidację trądziku, poprawiają pigmentację skóry. Zabieg zapobiega „opadaniu” twarzy działając jak lifting przez obkurczenie skóry. E-CARE wygładza skórę oraz redukuje zmarszczki, poprawia koloryt oraz owal poprzez obkurczanie skóry, dając efekt liftingu.

E- CARE to system łączący w sobie wiele nowoczesnych technologii, tj. vacuum, fale ultradźwiękowe, permanentny system podgrzewająco- schładzający, rozpylanie jonowe oraz inteligentny system sterowania. Kombinacja wibracji ultradźwiękowych z gwałtownie zmieniającą się temperaturą oraz wysokociśnieniowym rozpylaniem jonowym, sprawia ,że na efekty nie trzeba długo czekać. Zastosowanie takiej kombinacji zapewnia skuteczność zabiegu i optymalny efekt.

Comments are closed.