Mezoterapia igłowa – koktajle witamin

Mezoterapia igłowa WrocławPreparaty używane do mezoterapii mają określony cel i mogą być sporządzane bezpośrednio przed zabiegiem poprzez dobieranie odpowiednich składników tworząc różne koktajle witaminowe indywidualnie do potrzeb.
Skóra i naskórek ścisle do siebie przylegają, ale z wiekiem zaczynają się oddzielać. Naskórek wiotczeje tworząc nowe zmarszczki, a skóra staje się cienka i „papierowa”.

WSKAZANIA:

  • zwiotczenie skóry twarzy, szyi lub dekoltu.
  • zwiotczenie skóry dłoni
  • cellulit

BRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg polega na przeprowadzeniu szeregu iniekcji do wierzchniej części skóry właściwej i wprowadzaniu w małych ilościach wcześniej przygotowanego preparatu. Zabieg wykonywany jest ręcznie lub za pomocą specjalnego pistoletu.
W zależności stanu skóry i oczekiwań pacjenta zalecane jest kilka sesji, aby uzyskać zamierzony efekt, w dwutygodniowych lub miesięcznych odstępach czasu. Zabieg mezoterapii jest stosunkowo bezbolesny, ale dla klientów z dużą wrażliwością stosujemy kremy znieczulające.

EFEKTY

Przy zastosowaniu odpowiednich mieszanek witaminowych mezoterapia jest zabiegiem o wysokiej skuteczności zapewniającym aktywne i długotrwałe nawilżenie. Zabieg zwalcza proces starzenia się skóry, poprawia jędrność, oraz tworzy barierę ochronną przeciw wolnym rodnikom.

Mezoterapia igłowaRoll- on – mezoterapia polegająca na mikronakłuwaniach, za pomocą rolki na której umieszczone są odpowiedniej długości igiełki. Długość igieł zależy od rodzaju skóry, miejsca zabiegu oraz indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od podawanych produktów podczas zabiegu możemy osiągnąć doskonałe efekty napięcia, nawilżenia i zagęszczenia skóry, spłycenia zmarszczek, zmniejszenia rozszerzonych porów skóry.

Mezo gun – metoda dzięki której składniki zawarte w preparatach są dostarczane w sposób bezpośredni za pomocą pistoletu, który aplikuje w bardzo precyzyjny sposób na odpowiedniej głębokości. Zabieg stymuluje regenerację i zapewnia optymalne nawilżenie. Już po trzech zabiegach obserwujemy widoczną poprawę kolorytu oraz elastyczności skóry.

DermapenDermaPen – to absolutna nowość w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetycznych , która pomaga powstrzymać procesy starzenia, a także redukować zmarszczki, blizny i rozstępy. Szybko, precyzyjnie i przede wszystkim naturalnie poprzez pobudzenie skóry do auto – odnowy. Zabieg pobudza i stymuluje naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głębiej i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja pobudza receptory skóry ,stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.