USUWANIE PRZEBARWIEŃ – twarz, szyja, dekolt, dłonie, ręce, nogi, plecy

Usuwanie przebarwień na cieleIPL – Usuwamy przebarwienia znajdujące się na całym ciele, na różnych poziomach skóry i różnego pochodzenia. Światłem IPL usuwamy również starcze plamki na dłoniach, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób. Metoda bardzo skuteczna, nie uszkadza skóry, dociera tylko tam gdzie, skumulowana jest melanina. (czytaj więcej…)

DepigmentacjaCosmelan – Jedna z najskuteczniejszych na rynku kuracja depigmentacji. Zawiera substancje rozjaśniające o niemalże natychmiastowym działaniu. Jest połączeniem peelingu chemicznego oraz dermokosmetyków stworzonych specjalnie do tego celu. Zabieg zwęża pory, reguluje wydzielanie łoju oraz w sposób bardzo wyraźny stymuluje odnowę kolagenu co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry. (czytaj więcej…)

Odmładzanie skóryKwas TCA – zabieg wykonywany bardziej powierzchniowo lub głęboko w zależności od potrzeb pacjenta. Po zabiegu zniszczona tkanka stopniowo złuszcza się odsłaniając świeżą delikatną powierzchnie nowego naskórka. Skóra staje się bardzo odmłodzona, naprężona, koloryt wyrównany, blizny wygładzone, płytkie zmarszczki zlikwidowane. (czytaj więcej…)

Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją w celu wybrania najlepszej i najskuteczniejszej metody dla danego przypadku.

Comments are closed.