Cosmelan

Cosmelan – Jedna z najskuteczniejszych na rynku kuracja depigmentacji. Zawiera substancje rozjaśniające o niemalże natychmiastowym działaniu. Jest połączeniem peelingu chemicznego oraz dermokosmetyków stworzonych specjalnie do tego celu. Zabieg zwęża pory, reguluje wydzielanie łoju oraz w sposób bardzo wyraźny stymuluje odnowę kolagenu co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry.

Terapia Cosmelan jest nowością, usuwająca plamy i przebarwienia skórne różnego pochodzenia. Cosmelan wyróżnia się skutecznością – w ok. 98% przypadków całkowicie usuwa przebarwienia nawet zadawnione utrzymujące się od wielu lat.

Zabieg powinien być poprzedzony konsultacją w celu objaśnieniu działania terapii Cosmelanem. Przed zabiegiem skóra jest odpowiednio przygotowana do nałożenia i przyjęcia specjalnej maski. Z nałożona maską pacjentka wraca do domu i po określonym czasie zmywa ją. Następnie zaczyna stosować w określony sposób dermokosmetyki, które stanowią kolejny krok w terapii. Terapia trwa ok 3 miesięcy i daje bardzo dobre efekty. Przez kilka dnia po zabiegu skóra jest wyraźnie zaczerwieniona lecz do tygodnia znika.

Comments are closed.