JĘDRNE CIAŁO

W dzisiejszych czasach każdy może mięć wymarzone ciało. Dzisiejsza technologia stanowi doskonałe uzupełnienie naszej silnej woli i chęci pracy nad sobą. 

Łatwo pozbędziesz się „niechcianych i nielubianych pamiątek ” z przeszłości

zabiegi na jedrne cialo

Laser frakcyjny 1540Lux pomoże zredukować blizny i rozstępy Laser jest wyposażony w głowicę zapewniającą doskonałe efekty korekcji i trwałej regeneracji skóry przy minimalnej liczbie powtórzeń (czytaj więcej…)

 

Lifting termiczny Zaffiro idealnie sprawdza się na do obkurczenia brzucha po ciążowego, ujędrniania pośladków, ud, czy skóry nad kolanami, a jednocześnie jest na tyle mało inwazyjny, że nadaje się do poprawy wygładu skóry dekoltu i piersi. W znaczącym stopniu poprawia wygląd skóry dłoni (czytaj więcej…)

 

Radiofale RF plus redukuje tkankę tłuszczową działając na zasadzie selektywnej termoindukcji. Za pomocą specjalnej głowicy fala radiowa rozbija tłuszcz nie naruszając przy tym komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Ta niezwykła aparatura w inteligentny sposób łącząca w sobie Technologię RF (Radio Frequency) z technologiami ciągłego zmrażania i odsysania vacuum (czytaj więcej…)

VelaShape czyli skuteczne, selektywne odchudzanie oraz poprawa jędrności skóry w jednym bezbolesnym zabiegu. Sprawdza się na wszystkich obszarach ciała, także na podbródku, dekolcie czy ramionach! (czytaj więcej…)