Redukcja cellulitu i obwodów – Vella Shape

redukcja cellulitu wrocławVelaShape czyli skuteczne, selektywne odchudzanie oraz poprawa jędrności skóry w jednym bezbolesnym zabiegu.

VelaShape sprawdza się na wszystkich obszarach ciała, także na podbródku, dekolcie czy ramionach! Pozwala na zmniejszenie obwodów (np. bioder czy pasa) nawet o 7 cm, przy równoczesnym ujędrnieniu tkanki łącznej. Dzięki temu łatwo zapomnisz o ‚luźnej skórze’ towarzyszącej intensywnemu odchudzaniu.

wyszczuplanie brzucha

VelaShape działa niezwykle skutecznie, ponieważ równocześnie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do skutecznego „spalania tłuszczu, poprzez podniesienie temperatury w tkance tłuszczowej przyśpiesza jej metabolizm (technologia ELOS), poprzez poprawę ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewnia zwiększoną dawkę tlenu niezbędną do „spalenia” tłuszczu (masaż podciśnieniowy) oraz doskonale udrażnia układ limfatyczny, usprawniając proces usuwania z organizmu produktów przyśpieszonego metabolizmu (masaż mechaniczny).

VelaShape Wroclaw

Skuteczność VelaShape została potwierdzona przez FDA (amerykańska, rządowa fundacja ds. zdrowia).

VelaShape nadaje kontur, kształtuje i wyszczupla sylwetkę poprzez redukcje cellulitu i zmniejszenie obwodu podczas zaledwie 4 zabiegów.

 

zmniejszenie obwodu ciałaJak szybko zauważę  zmiany ?
Stopniową poprawę obszaru poddanego zabiegowi można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Powierzchnia skóry staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta. Zmniejszenie obwodu da się zaobserwować w okresie między pierwszą a drugą sesją, a redukcję cellulitu widać już po 4 zabiegach

O ile centymetrów zmniejsza się obwód?
W badaniach klinicznych pacjentki zgłaszają średnie zmniejszenie obwodu o 2,5 cm po zabiegu. W próbach klinicznych średni zakres zmniejszenia wynosił 1,3 cm -7,6 cm.

Czy to boli?
Większość klientek uważa zabiegi VelaShape są komfortowe, porównując je do głębokiego, ciepłego masażu. Dostosowujemy je do osobistej wrażliwości i poziomu komfortu. Uczucie ciepła przez kilka godzin po zabiegu jest zjawiskiem normalnym. Przez taki sam czas może utrzymywać się zaczerwienienie skóry.

Redukcja skóry po ciażyCzy efekty są trwałe?
Po przeprowadzeniu pełnego cyklu zabiegów zaleca się okresowe ich powtarzanie w celu utrzymania efektów powtarzając zabieg raz na 1 do 3 miesięcy. Podobnie jak w przypadku wszystkich technik nieoperacyjnych i operacyjnych efekty utrzymują się dłużej jeśli będziemy przestrzegać zbilansowanej diety i regularnie ćwiczyć.

ODZYSKAJ SWOJE CIAŁO SPRZED CIĄŻY !!!
Dla wielu kobiet cudowne doświadczenie związane z ciążą i narodzinami dziecka mogą łączyć się z ogólnym zmniejszeniem napięcia skóry i niezadowoleniem z własnego wyglądu.

Efekty oparte na badaniach z udziałem kobiet po urodzeniu dziecka pokazują że obwód brzucha zmniejsza się średnio o 7,3 cm a obwód pośladków o 5,8 cm.

Comments are closed.