Redukcja tkanki tłuszczowej – Radiofale RF plus

redukcja tkanki tłuszczowej wroclawUrządzenie służy do redukcji tkanki tłuszczowej działając na zasadzie selektywnej termoindukcji. Za pomocą specjalnej głowicy fala radiowa rozbija tłuszcz nie naruszając przy tym komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Ta niezwykła aparatura w inteligentny sposób łącząca w sobie Technologię RF (Radio Frequency) z technologiami ciągłego zamrażania i odsysania vacuum. Unikalna w świecie metoda naprzemiennej zmiany podciśnienia i nadciśnienia na różne części ciała poprzez różnego rodzaju głowice, powoduje polepszenie krążenia krwi i absorpcję energii RF.

Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napinają się odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje odpowiednio fibroblasty do produkcji białek czyli nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny. Na efekty nie trzeba długo czekać.

Klientki pokochają te zabiegi, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

RF plus działając na zasadzie selektywnej termo indukcji redukuje tkankę tłuszczową, działając za pomocą specjalnej głowicy fala radiowa rozbija tłuszcz nie niszcząc przy tym komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Urządzenie posiada specjalną głowice która selektywnie obkurcza komórki tłuszczowe jednocześnie zabezpieczając skórę przed nawisami czy też zwiotczeniem związanym z utratą masy.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu !

Comments are closed.