Thermolifting skóry – Zaffiro

Zaffiro idealnie sprawdza się nie tylko na delikatnej skórze twarzy czy dekoltu. Utrata jędrności skóry dotyczy całego ciała. Wszystkie partie ciała z wiekiem czy wskutek ciąży lub szybkiej utraty wagi, również potrzebują poprawy napięcia skóry.

Zaffiro idealnie sprawdza się do obkurczenia brzucha po ciąży, ujędrniania pośladków, ud, czy skóry nad kolanami, a jednocześnie jest na tyle mało inwazyjny, że nadaje się do poprawy wygładu skóry dekoltu i piersi. W znaczącym stopniu poprawia wygląd skóry dłoni.

W czasie termo liftingu odczuwane jest jedynie delikatne ciepło na skórze. Zaffiro opóźnia proces starzenia się skóry. Zaffiro jest zabiegiem bezbolesnym, a trwa tak krótko, że z łatwością możesz go wykonać dosłownie w przerwie na lunch.

Długofalowym skutkiem, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Produkcja kolagenu stopniowo zostaje zwiększona o około 30%, co daje długofalowy efekt poprawy gęstości skóry i liftingu, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

Więcej informacji znajdziesz
na naszej stronie
www.ZaffiroWroclaw.pl