Redukcja blizn i rozstępów – Laser frakcyjny 1540 LUX

Usuwanie blizn WrocławRedukcja blizn pooperacyjnych

  • po liftingu twarzy
  • po powiększaniu piersi
  • po cesarskim cięciu
  • po ugryzieniach

Laser frakcyjny 1540 LUX Rewelacyjna metoda na zredukowanie blizn. Blizna im bardziej świeża tym łatwiejsza do usunięcia. Nie jesteśmy już skazane na swoje szpecące blizny.

Laser jest wyposażony w głowicę zapewniającą doskonałe efekty korekcji i trwałej regeneracji skóry przy minimalnej liczbie powtórzeń. Dodatkową zaletą tego modelu jest równomierna penetracja mikrowiązek na poziomie nieosiągalnym przez urządzenia wykorzystujące metodę skanowania.

Usuwanie blizn pooperacyjnych we Wrocławiu

Zastosowanie nie wymaga podania znieczulenia miejscowego, co pozwala na przeprowadzenie zabiegu bez żmudnych przygotowań i dodatkowych czynności.

Łatwiej można podjąć decyzje o zabiegu chirurgicznym wiedząc, że jest metoda na usunięcie blizn.

Usuwanie blizn

Aplikator Lux1540 dostarcza impulsy w postaci precyzyjnych mikrowiązek, tworząc w naskórku i skórze właściwej głębokie, wąskie kolumny skoagulowanej tkanki. Następnie inicjowany jest proces naturalnej regeneracji, dzięki czemu następuje wytworzenie nowej, zdrowej tkanki, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Następuje również produkcja nowego kolagenu.

Usuwanie blizny policzek

Redukcja rozstępów

Redukcja rozstepow WrocławSzacuje się, że blisko 90% kobiet boryka się z problemem rozstępów, które pojawiają się najczęściej w okresie dojrzewania, ciąży, w efekcie zmian hormonalnych lub przyrostu wagi. Większość kobiet wstydzi się swoich rozstępów i chętnie pozbyłaby się ich raz na zawsze.

Do niedawna nauka nie oferowała tym kobietom zbyt wielu metod na pozbycie się rozstępów. Odkąd Amerykański Departament d/s Leków i Żywności (FDA) udzielił firmie Palomar certyfikatu dla laserowych zabiegów frakcyjnych do usuwania rozstępów, uzyskaliśmy doskonałe narzędzie do pomocy swoim klientkom.

Frakcyjny nieablacyjny laser do resurfacingu skóry firmy Palomar minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów i nie wiąże się z koniecznością wyłączenia z codziennej funkcjonalności klienta. Aplikator laserowy Lux1540 poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, oferując klientom gładszą, lepiej wyglądającą skórę.

 

Korzyści :

  • Polepszenie wyglądu skóry w miejscach występowania rozstępów bez wyłączenia z codziennej funkcjonalności
  • Gładsza, lepiej wyglądająca skóra
  • Poprawa napięcia i tekstury skóry
  • Minimalny dyskomfort podczas zabiegu

Więcej informacji znajdziesz
na naszej stronie
www.LaserFrakcyjnyWroclaw.pl