PIĘKNE DŁONIE

Piękne dłonieCzęsto dłonie kobiety zdradzają jej wiek. A tak być nie musi.
W dzisiejszych czasach każda może mięć idealne dłonie.

Z łatwością możesz mieć dłonie o jakich zawsze marzyłaś.

 

Fotoodmladzanie dłoniLaser frakcyjny 1540 LUX zabieg odmłodzenia dłoni w prosty i skuteczny sposób poprawia napięcie oraz ogólny wygląd skóry. Dzięki zabiegom laserowym można w szybki i skuteczny sposób poprawić napięcie oraz gęstość skóry. Laser frakcyjny LUX 1540 umożliwia osiągnięcie rewelacyjnych efektów. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wyłącza z codziennych zajęć i pracy. (czytaj więcej…)

Fotoodmładzanie ipl WrocławFotoodmładzanie dłoni. Odmłodzenie dłoni przy pomocy światła. Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali, które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Laser jest wyposażony w głowicę zapewniającą doskonałe efekty korekcji i trwałej regeneracji skóry przy minimalnej liczbie powtórzeń  (czytaj więcej…)

Cry OmegaCry Omega to idealny aparat w leczeniu początkowych stanów zmian skórnych takich jak brodawka zwykła, płaska, łojotokowa, włókniak starczy, mieszak zakaźny, plama soczewicowata, czy rogowacenie słoneczne. (czytaj więcej…)

 

Lifting termiczny ZaffiroLifting termiczny Zaffiro idealnie sprawdza się na do obkurczenia brzucha po ciążowego, ujędrniania pośladków, ud, czy skóry nad kolanami, a jednocześnie jest na tyle mało inwazyjny, że nadaje się do poprawy wygładu skóry dekoltu i piersi. W znaczącym stopniu poprawia wygląd skóry dłoni (czytaj więcej…)