Fotoodmładzanie dłoni

Odmładzanie dłoni WrocławFotoodmładzanie dłoni czyli odmłodzenie przy pomocy światła. Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali, które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Laser jest wyposażony w głowicę zapewniającą doskonałe efekty korekcji i trwałej regeneracji skóry dłoni przy minimalnej liczbie powtórzeń. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowy włókien kolagenowych.

Fotoodmładzanie dłoni ujednolica kolor skóry, poprawia napięcie i elastyczność. Przy użyciu IPL uzyskujemy rewelacyjne efekty nie tylko w przypadku skóry dłoni.

Wskazaniami do zabiegu są:

  • zwiotczenie skóry dłoni
  • przebarwienia starcze dłoni
  • zróżnicowany koloryt skóry dłoni
  • przebarwienia posłoneczne
  • piegi na dłoniach

Przebieg zabiegu:

Najczęściej wystarczy jeden zabieg aby uzyskać spektakularne efekty. Seria zabiegów fotoodmładzania składa się z 4-6 zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu. Dzięki nim zmienia się jakość skóry. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje pełny efekt. Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób skóry.

Zabieg polega na przenikaniu światła IPL w skórę, która pod wpływem temperatury skraca
i przebudowuje włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna. Światło IPL jest absorbowane przez skórę, na skutek czego rozjaśnia ją lub całkowicie likwiduje przebarwienia, przy okazji zamykając popękane naczynka. Skóra poddana zabiegowi fotoodmładzania w efekcie staje się ogólnie młodsza, kolorystycznie ujednolicona, bardziej naprężona, wyglądająca zdrowo i młodo.

Po zabiegu:

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie, może wystąpić rumień, delikatna opuchlizna, jednak wszystkie te objawy szybko ustępują. W zależności od oczekiwanych efektów zabieg można powtórzyć po 1 m-cu.