Resurfacing -Laser frakcyjny 1540 LUX

odmładzanie zagęszczanie ujędrnianie skóry wrocławODMŁADZANIE, ZAGĘSZCZANIE i UJĘDRNIANIE SKÓRY (twarz, szyja, dekolt).

Laser frakcyjny 1540 LUX zabieg odmłodzenia skóry w prosty i skuteczny sposób poprawia napięcie oraz ogólny wygląd skóry. Dzięki zabiegom laserowym można w szybki i skuteczny sposób poprawić napięcie oraz gęstość skóry.

Laser frakcyjny LUX 1540 umożliwia osiągnięcie rewelacyjnych efektów. Tak duży nacisk na piękny wygląd twarzy wiąże się z popularnością zabiegów wygładzania zmarszczek wokół oczu i ust i dużym zapotrzebowaniem na nie. Nie wymagane jest specjalne przygotowanie do zabiegu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wyłącza z codziennych zajęć i pracy.

Resurfacing to nic innego jak zniwelowanie rożnych przypadłości skóry poprzez frakcyjną koagulację tkanek bez konieczności kosztownego przygotowania i oczyszczania. Efekty bywają zdumiewające przy minimalnym zaczerwienieniu i opuchliźnie. Laserowy zabieg odmłodzenia skóry w prosty i skuteczny sposób poprawia napięcie oraz ogólny wygląd skóry bardziej niż jakikolwiek inny zabieg. W przypadku wielu osób świetny wygląd jest tylko kwestią odmłodzenia skóry- rozjaśnienia przebarwień, wygładzenia i poprawienia struktury skóry.

Frakcyjny resurfacing skóry Palomar obejmuje stosowanie mikrowiązek energii laserowej, tworzącej strefy uszkodzonej tkanki, które sięgają poprzez naskórek w głąb skóry.

Zabiegi nieablacyjne umożliwiają bardzo szybki powrót do pełnej funkcjonalności, zaś zabiegi ablacyjne są jednorazowe. Naturalne procesy gojenia się ciała tworzą nową, zdrową tkankę, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Efektem końcowym jest zdrowsza, młodziej wyglądająca skóra.

ODMŁADZANIE SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Odmladzanie skóry wokół oczuZabieg przeprowadzany jest w okolicy oczu ( powieki dolnej i górnej oraz okolicy kurzych łapek i skroni. Jak wiemy skóra przy oczach jest delikatniejsza niż na pozostałych obszarach twarzy i niestety narażona jest na uszkodzenia spowodowane opalaniem skóry (głównie solarium) nadmiernym przesuszeniem oraz szybszym starzeniem się.

Skóra poddana zabiegowi staje się bardziej napięta, ulega zagęszczeniu poprzez namnożenie nowych komórek skóry oraz uelastycznia się dzięki przebudowaniu i produkcji wiązań kolagenowych.

Zalecane ilość zabiegów od 1 do 6 w zależności od stanu skóry
Efekty są widoczne prawie natychmiast. Proces odnowy komórek trwa nawet do 8 miesięcy.

Zabieg wykonuje się bez znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się zarumieniona (kolorem zbliżona do intensywnego opalenia słonecznego). Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – na następny dzień można wrócić do stałych zajęć lub pracy.

Film z zabiegu oraz więcej informacji znajdziesz
na naszej stronie
www.LaserFrakcyjnyWroclaw.pl