RF PLUS

Lifting skóryRF PLUS – Najnowsze wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom w pozwalając na lifting skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Energia RF powoduje przyrost włókien kolagenowych i poprawy ich elastyczności. Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu a następnie napinają się odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje do produkcji nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny. Na efekty nie trzeba długo czekać. Klientki pokochają te zabiegi, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

RF PLUS to najnowszej generacji urządzenie, które w inteligentny sposób łączy w sobie rozwiązania high technology, służące do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała!

Ta niezwykła aparatura łączy w sobie Technologię RF (Radio Frequency ) z masażem oraz drenażem vacuum. Połączenie tych czynnośći czyni unikalną w świecie metoda odmładzania przy uzyciu róznych głowic powodując polepszenie krążenia krwi i absorpcję energii RF. Energia RF powoduje naturalną, wewnętrzną wibrację skóry, powodując efekt termiczny prowadząc do przyrostu włókien kolagenowych i poprawy ich elastyczności.

radiofaleWykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom. Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napinają się odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje odpowiednio fibroblasty do produkcji białek czyli nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny. Na efekty nie trzeba długo czekać. Klientki pokochają te zabiegi, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

Urządzenie służy również do redukcji tkanki tłuszczowej działając na zasadzie selektywnej termoindukcji. Za pomocą specjalnej głowicy fala radiowa rozbija tłuszcz nie niszcząc przy tym komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Dlatego często wykorzystywane jest również do redukcji tłuszczu nagromadzonego na podbródku czy pod oczami.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu !