ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w naszym gabinecie to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć się zadbani i w pełni zrelaksowani. Zapewniamy skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i o różnym typie skóry.

Nasz salon to miejsce, gdzie panuje spokój, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Pragniemy by atmosfera którą tworzymy pozwoliła na oddech od pośpiechu codzienności. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Salonie „WERSAL” to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

oczyszczanieOczyszczanie (twarz, dekolt, plecy) Zabieg polega na dokładnym oczyszczeniu skóry z zrogowaciałego naskórka, zaskórników, grudek i krostek. Oczyszczona skóra lepiej oddycha, staje się bardziej dotleniona, a także stanowi doskonałe przygotowanie do zabiegów pielęgnacyjnych (czytaj dalej….)

 

Zabiegi z użyciem kwasów zwane potocznie peelingiem, znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce gabinetowej, zarówno sam jaki i w połączeniu, skomponowaniu w bardziej rozbudowany zabieg kosmetyczny (czytaj dalej….)

 

Peeling kawitacyjny - WrocławPeeling kawitacyjny to zabieg oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwięków. Głównym zadaniem tego zabiegu jest usunięcie zanieczyszczeń oraz martwych komórek. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy. Pozwala na głęboką pielęgnację skóry  raz jej regenerację bez żadnego zagrożenia dla skóry (czytaj dalej…)

 

Mikrodermabrazja WrocławMikrodermabrazja korundowa – zabieg który pozwala na leczenie cery trądzikowej ponieważ reguluje pracę gruczołów łojowych, ściąga rozszerzone pory, pozostawiając skórę czystą i świeżą. Zabieg polegający na bezinwazyjnym, mechanicznym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia, które pod ciśnieniem wyrzuca kryształki korundu i jednocześnie zasysa martwy naskórek. (czytaj dalej…)

Masaż manualny twarzy, szyi i dekoltu – polega na mechanicznym działaniu na skórę i mięśnie twarzy, szyi oraz dekoltu. Pobudza krążenie krwi, odżywia i ujędrnia skórę. Masaż kosmetyczny jest stosowany w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek (czytaj dalej…)

Masaż próżniowyMasaż próżniowy stymuluje pracę układu limfatycznego i cyrkulacji krwi wpływając na poprawę metabolizmu w miejscu poddanym zabiegowi. Zwiększenie ukrwienia polepsza dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabieg działają ujędrniająco, detoksykująco, polepszają kondycję skóry. Masaż pomaga w „organizowaniu się” komórek ściślej (czytaj dalej…)