Kosmetologia estetyczna

Naturalny efekt i młodszy wygląd

Proces starzenia to zupełnie naturalny etap, jednak w naszym gabinecie potrafimy go opóźnić. Z biegiem czasu skóra traci jędrność i staje się bardziej wymagająca. Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej skutecznie niwelują oznaki starzenia, pozwalają też na podkreślenie atutów i korektę drobnych niedoskonałości. Twoja twarz znowu może stać się napięta, a cera promienna. Każda kobieta zasługuje, by wyglądać i czuć się pięknie – niezależnie od wieku i okoliczności.

Modelowanie ust

Dzięki użyciu kwasu hialuronowego, możemy nie tylko powiększać, ale również modelować kształt ust. W ten sposób nadajemy im upragniony kształt i wyrównujemy ewentualne asymetrie, np. między dolną i górną wargą. Zabieg jest szybki, a na efekt nie trzeba czekać. W naszym gabinecie stosujemy nowoczesne metody ostrzykiwania ust, m.in. “baby doll” czy metodą “na płasko”.

W Gabinecie Wersal wykonasz modelowanie ust:

 • metodą “Baby Doll” – dzięki której usta są bardziej pełne i kształtne,
 • metodą “na płasko” – powiększone usta i skorygowany kształt, tak by usta nie odstawały z profilu.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalny wypełniacz wprowadzany w głębokie warstwy skóry przy pomocy iniekcji. Jego działanie sprawia, że skóra staje się odpowiednio nawilżona, jędrna i sprężysta, przywracając twarzy młodszy wygląd i zwalczając oznaki starzenia. Przed zabiegiem miejsce iniekcji zostaje znieczulone przy użyciu żelu znieczulającego, by zniwelować dyskomfort. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez około 6-12 msc.

W naszym gabinecie regularnie przeprowadzamy zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego. Są one w pełni bezpieczne i nie wymagają rekonwalescencji.

W Gabinecie Wersal wykonasz:

 • wypełnianie zmarszczek – żeby zniwelować drobne zmarszczki na twarzy, m.in. bruzdy nosowo-wargowe czy zmarszczki palacza;
 • wolumetrię twarzy – aby nadać twarzy wyraźne, bardziej podkreślone rysy i poprawić owal;
 • korektę kształtu nosa.

Laser frakcyjny CO2

Zabieg laserem frakcyjnym to nowoczesna metoda odmładzania skóry. Laser w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka, stymulując produkcję nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu spowalnia proces starzenia się skóry i sprawia, że cera staje się gładka i jędrna. Całkowity proces odbudowy tkanek zajmuje ok. 2 miesięcy. Regeneracja skóry, w czasie której następuje złuszczanie naskórka, trwa ok. 7 dni, pierwsze efekty zabiegowe widoczne są już po 14 dniach.

W Gabinecie Wersal używamy lasera frakcyjnego CO2 do takich zabiegów jak:

 • wygładzenie zmarszczek
 • usuwanie przebarwień i blizn
 • wyrównanie kolorytu i struktury skóry.

 

Plasma

Bezinwazyjny i szybki sposób na pozbycie się zmian skórnych. Zmiany te często pojawiają się z wiekiem, niekiedy w bardzo widocznych miejscach, takich jak: twarz, szyja, dłonie. Zabieg polega na kontrolowanym i punktowym działaniu na zmianę, bez oddziaływania na zdrowe tkanki i naruszania głębokich warstw skóry. Zabieg plazmą nie jest bolesny, jednak pacjentka odczuwa działanie wysokiej temperatury – w naszym gabinecie jest możliwość przeprowadzenia zabiegu ze znieczuleniem w formie żelu. Zabieg jest bezpieczny i nie pozostawia blizn.
Zabieg poprzedza konsultacja, w czasie której zostaną wykluczone przeciwwskazania i omówione pożądane efekty zabiegowe. 

W Gabinecie Wersal przeprowadzamy plazmowe usuwanie zmian:

 • przebarwienia na twarzy, szyi oraz dłoniach
 • brodawki
 • włókniaki
 • kaszaki
 • kępki żółte
 • grudki perliste 

Umów konsultację
w naszym gabinecie

Pozbądź się niedoskonałości i poczuj się pewnie w swojej skórze.
Czas przemija, ale nie musi być tego po Tobie widać.