Zostaw numer telefonu

Umówimy na bezpłatny rozrysunek wstępny makijażu parmanentnego.
Czeka na Ciebie niespodzianka! 🎁

Makijaż permanentny

Trwały efekt klasycznego makijażu – dla Twojej wygody i codziennego komfortu.

Makijaż permanentny pozostaje w harmonii z naturalnymi rysami twarzy. Dzięki temu tworzy niewymuszony efekt bez przerysowania. Jego głównym zadaniem jest podkreślenie urody, jednocześnie zapewnia on również duży komfort: nie rozmazuje się, nie wymaga codziennych poprawek i świetnie sprawdza się nawet w ekstremalnych sytuacjach. To idealny wybór dla pań, które nie mają czasu na to, by każdego dnia wykonywać precyzyjny makijaż ale chcą uwydatnić swoje naturalne piękno.

 

BRWI

Brwi są dla twarzy tym, czym rama dla obrazu. Odpowiednio podkreślone sprawiają, że cała twarz zyskuje nowy wyraz. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą uwydatnić łuk brwiowy. Makijaż permanentny brwi sprawia, że twarz nabiera wyrazu i wygląda młodziej. Metoda umożliwia nadanie brwiom odpowiedniego kształtu i koloru, który utrzymuje się nawet do 2 lat.

W naszym gabinecie priorytetem jest satysfakcja pacjentek, dlatego każdy zabieg jest indywidualną sesją pomiędzy linergistką i pacjentką. Dbamy o to, by efekt końcowy był dopasowany do indywidualnych oczekiwań, dlatego zarówno kształt brwi, jak i metodę pigmentacji dobieramy tak, by spełniała oczekiwania pacjentki i podkreślała jej naturalną urodę.

 

 

OCZY

Idealna kreska, która zawsze wygląda perfekcyjnie i nigdy się nie rozmazuje. Makijaż permanentny oczu pozwala optycznie zagęścić linię rzęs i powiększyć oko. Staje się ono wtedy bardziej podkreślone i nabiera pięknego, wyrazistego kształtu. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem znieczulenia w formie żelu, by zapewnić pacjentce maksymalny komfort.

Przed przystąpieniem do pigmentacji, klientka wraz z linergistką wspólnie dobierają idealny kształt kreski, jej rodzaj oraz grubość. Rozrysunek to jeden z najważniejszych etapów. Klientka cały czas widzi swoją twarz w lusterku, dzięki czemu linergistka może dopasować kreskę do jej potrzeb i urody.

Specjalizujemy się w każdym rodzaju permanentnej kreski: zagęszczającej linię rzęs, klasycznej oraz cieniowanej. Po zaakceptowaniu rysunku masz pewność, że efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekiwałaś.

 

 

USTA

Zabieg pięknie wyrównuje kształt ust i niweluje wszelkie drobne niedoskonałości. Usta stają się dzięki temu podkreślone i bardziej wyraziste, nabierają żywego, jednocześnie bardzo naturalnego koloru. Makijaż permanentny ust sprawia, że wydają się optycznie większe i pełniejsze, zapewniając zachwycający i trwały efekt każdego dnia.

Makijaż permanentny ust to nie tylko kolor, ale i estetyka. Dzięki odpowiednio poprowadzonej kresce w kolorze czerwieni wargowej, możemy podkreślić kontur ust i skorygować ewentualne asymetrie zachowując bardzo naturalny efekt. Dzięki pigmentacji ust jesteśmy w stanie uzupełnić czerwień wargową, która zanika z wiekiem oraz wyrównać kontur przy ustach asymetrycznych lub opryszczkowych.

Etapy zabiegu

makijażu permanentnego

 

KROK 1
Konsultacja

 W czasie pierwszej konsultacji linergistka przeprowadza z Tobą szczegółowy wywiad, w czasie którego wyklucza wszystkie przeciwwskazania, poznaje Twoje oczekiwania, omawia przebieg zabiegu i odpowiada na Twoje pytania.

 

 

KROK 2
Makijaż

Przed przystąpieniem do pracy, linergistka wykonuje rozrysunek, nad którym wspólnie pracujecie, by osiągnąć jak najlepszy efekt. Przez cały czas masz wpływ na to, jak będzie wyglądał ostateczny kształt czy rodzaj makijażu. Po Twojej akceptacji, linergistka dobiera odpowiednią metodę pigmentacji oraz pigment dla Twojego typu urody, koloru włosów i oprawy oczu. Po zabiegu opowiada Ci, jak wygląda proces gojenia i pielęgnacji.

 

KROK 3
Korekta

Korekta: Po 1-3 miesiący odbywa się korekta, czyli uzupełnienie pigmentu, który w procesie gojenia wyłuszcza się od 30-40%. Podczas korekty masz możliwość dokonać zmian w kształcie i kolorze aby makijaż ostatecznie spełnił Twoje wszystkie oczekiwania.

Garść faktów

o makijażu permanentnym

Efekty makijażu permanentnego:
 • kolor makijażu dobrany idealnie do Twojej urody, koloru oczu i włosów
 • podkreślenie naturalnych rysów twarzy, uwydatnienie atutów
 • optyczne powiększenie ust i zagęszczenie linii rzęs
 • skorygowanie drobnych niedoskonałości i asymetrii
 • wymodelowany, idealny kształt i długość łuku brwiowego
Wskazania do makijażu permanentnego:
 • brwi: braki włosków, asymetria łuków brwiowych, zbyt jasny kolor brwi
 • oczy: zbyt rzadka linia rzęs, słaby wzrok, aktywność mogąca powodować rozmazanie makijażu
 • usta: asymetria ust, wąskie usta, zbyt blady kolor ust
Przeciwwskazania do makijażu permanentnego:
 • ciąża i okes karmienia piersią
 • tatuaż lub makijaż permanentny w miejscu zabiegowym
 • choroby: cukrzyca, bielactwo, opryszczka
 • choroby skóry, nowotwory
 • choroby wirusowe i bakteryjne
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • świeża opalenizna lub podrażnienia w miejscu zabiegowym

Zalety

makijażu permanentnego

 • oszczędność czasu – nie tracisz go na codzienny makijaż czy poprawki 
 • wygoda i komfort – makijaż wygląda idealnie bez względu na warunki czy okoliczności 
 • bezpieczeństwo – rozwiązanie dla osób uczulonych na kolorowe kosmetyki 
 • pewność siebie – makijaż permanentny dobrany do Twojej naturalnej urody i oczekiwań sprawia, że każdego dnia czujesz się piękna

Makijaż permanentny Wersal


Bezpieczeństwo

– makijaż permanentny jest bezpiecznym zabiegiem, przed jego wykonaniem wykluczamy wszelkie przeciwwskazania i dokładnie opisujemy procedury zabiegowe

 

Jakość

– zabieg przeprowadzają doświadczone linergistki, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości i tworzymy makijaże, które zachwycają

 

Komfort

– zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu, makijaż permanentny utrzymuje się długo i wygląda naturalnie, zapewniając wygodę i komfort

Umów konsultację
w naszym gabinecie

Chcesz poczuć się pewna siebie i nie tracić czasu na codzienny makijaż?
Umów się już dziś na konsultację, podczas której wykonamy rozrysunek i rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości!