Szkolenia

Od ponad 20 lat nieustannie rozwijamy swoją wiedzę i kompetencje z zakresu makijażu permanentnego, dzięki temu gwarantujemy najwyższy poziom nauczania.

Oferta naszej szkoły skierowana jest do osób zaczynających przygodę z makijażem permanentnym, oraz chcących podnieść swoje kwalifikacje. uczymy nowoczesnych metod makijażu permanentnego, które dają najbardziej naturalny efekt oraz odpowiadają standardom wymagającego klienta.
Wyróżnia nas autorski program oparty na doświadczeniu w pracy międzynarodowej linergistki i szkoleniowca oraz nowoczesne metody nauczania.

Zapewniamy profesjonalne wyposażenie szkoleniowe, naukę w kameralnych grupach na najwyższej jakości sprzętach i pigmentach.
Kursantki maja do wyboru sprzęt kilku renomowanych marek. Program nauczania obejmuje wiedzę teoretyczną, ćwiczenia praktyczne z modelkami, konsultacje indywidualne oraz analizę praktyczną.
Zajęcia prowadzi doświadczony szkoleniowiec Karolina Ablewicz, absolwentka Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego, linergistka z wieloletnim doświadczeniem w pigmentowaniu oraz szkoleniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Szkolenie
BASIC INTENSE

Rozpocznij swoją przygodę z makijażem permanentnym i ucz się od najlepszych.

Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanego szkoleniowca z wieloletnim doświadczeniem Karolinę Ablewicz absolwentkę Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego oraz Mistrzynię Polski i Międzynarodową Mistrzynię makijażu permanentnego linergistkę z ponad 20 letnim doświadczeniem Monikę Regucką.
Stawiamy na zajęcia praktyczne i dlatego nasze szkolenie ma w programie ponad 56 h pracy z modelkami.
Oferujemy po szkoleniu indywidualne konsultacje na bazie korekt własnych prac. Zależy nam aby nasze kursantki po ukończeniu szkolenia nie bały się samodzielnej pracy dlatego mamy możliwość również indywidualnych konsultacji.
Kursantki pracują ze swoimi modelkami również po wygojeniu makijażu, ponieważ dzięki korektom mogą zobaczyć dokładnie wszystkie etapy swojej pracy.

Prawda, że warto?

Dlaczego szkolenie Wersal?

  • Uczymy nowoczesnych technik pigmentacji brwi , oczu i ust.
  • Nasze Kursantki pracują na sprzęcie kilku renomowanych firm dzięki temu poznają, który rodzaj sprzętu jest dla nich najlepszy.
  • Nie mamy żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów.
  • W cenie szkolenia zapewniamy wszystko czego nasze kursantki potrzebują do nauki, włącznie z pysznym cateringiem oraz dostępem do zdjęć ze szkolenia do budowy PORTFOLIO.
  • Po ukończeniu zajęć kursantki otrzymują nasz certyfikat z tytułem LINERGIST oraz zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu makijażu permanentnego.
  • Śledzimy pilnie najnowsze trendy PMU aby cały czas utrzymać najwyższy poziom szkoleń.
  • Nawet po ukończeniu szkolenia jesteśmy w kontakcie z naszymi kursantkami gotowi do pomocy i wsparcia. A dla najzdolniejszych oferujemy propozycję współpracy.

Zainteresowana szkoleniem?

Jeśli poważnie myślisz o szkoleniu z zakresu makijażu permanentnego, to znalazłaś właśnie idealną szansę na rozwój!
Zapraszamy do kontaktu!