O nas

Gabinet makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej Wersal
– dla nowoczesnych kobiet, które cenią jakość i wygodę

Nasz Gabinet

Wersal to profesjonalny gabinet makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej, który znajduje się w sercu Wrocławia. Od 20 lat każdego dnia robimy jeszcze więcej, by spełnić potrzeby nowoczesnych kobiet, dla których profesjonalna obsługa i znakomity efekt to priorytet. Wystrój naszego salonu nawiązuje do paryskiego Wersalu, który kojarzony jest ze sztuką i dbałością o najmniejsze detale. Gabinet Wersal to wyjątkowe miejsce, które powstało z prawdziwej pasji.

Zespół Wersal

Nikt nie zrozumie potrzeb kobiety tak, jak inna kobieta.

Wierzymy, że to właśnie znajomość oczekiwań naszych klientek sprawia, że czują się u nas tak dobrze i wychodzą z gabinetu zachwycone efektem. Nasz zespół tworzą specjalistki, które doskonale wiedzą jak podkreślić Twoje największe atuty oraz zadbają nie tylko o Twój wygląd, ale również komfort i dobre samopoczucie podczas zabiegu. Łączy nas przekonanie, że praca powinna być przede wszystkim pasją, z której rodzi się profesjonalizm.

Monika

Założycielka salonu Wersal. Mistrzyni Polski i Międzynarodowa Mistrzyni w makijażu permanentnym. Linergistka z ponad 20 letnim doświadczeniem. W 2018 roku zdobyła tytuł Linergistki Roku w plebiscycie Mistrzowie Urody.

Profesjonalna, przyjazna i oddana swojej pasji. Specjalistka od trudnych i wymagających przypadków. Doświadczenie, wyczucie i otwartość w komunikacji sprawiają, że z pacjentkami często tworzy wieloletnią przyjaźń.

Karolina

Absolwentka Elitarnej Szkoły Makijażu Permanentnego Wersal. Linergistka z 5 letnim doświadczeniem. 

Specjalizuje się w metodzie “Bushy brows”, czyli imitacji naturalnych włosków oraz metodzie pudrowej ombre.

Artystyczna dusza z ugruntowanym wykształceniem plastycznym. Urodzona optymistka wrażliwa na piękno. Hołdująca symetrii perfekcjonistka, z indywidualnym podejściem. 

Doświadczenie

Makijażem permanentnym zajmujemy się już od ponad 20 lat i niezmiennie uważamy, że każda z naszych klientek zasługuje na usługi na najwyższym poziomie. Nasze linergistki nie tylko wykonują profesjonalne zabiegi, ale zajmują się również szkoleniem kolejnych specjalistek w dziedzinie makijażu permanentnego.

Na koncie mamy wiele osiągnięć, ukończonych szkoleń oraz kursów, m.in. Tytuł Najlepszej Linergistki na Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego.

Posiadamy doświadczenie poparte licznymi certyfikatami i tytułami